Rejestracja: 71/ 373 22 66

wizyta u dentysty Umów się na wiztę
certyfikat gabinetu

Wybielanie zębów

Biały uśmiech to nie tylko modny trend ale również oznaka zdrowych i zadbanych zębów. To atut, który pozwala nam czuć się pewnie i komfortowo. Nie od dziś wiadomo, że posiadacze pięknych zębów częściej się uśmiechają, są bardziej atrakcyjni i mają lepsze samopoczucie Nic więc dziwnego, że zainteresowanie wybielaniem zębów wciąż rośnie. Obecnie jest to najszybszy i najskuteczniejszy sposób na poprawę swojego uzębienia.

 

Metod wybielania jest kilka, dla każdego jednak liczy się czas i szybki efekt, dlatego większość osób wybiera profesjonalny zabieg w gabinecie. Przed podjęciem decyzji zalecana jest wizyta konsultacyjna w gabinecie stomatologicznym, podczas której lekarz bada stan zębów i dziąseł. Zabieg przeprowadza się podczas jednej wizyty, jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny.  Naświetlanie foto czynnego żelu odbywa się w cyklach 2×30 minut. Jednak aby dłużej cieszyć się efektem, przez dwa tygodnie obowiązuje tzw. biała dieta, która wyklucza spożywanie produktów barwiących tj. czerwone wino, kawa czy herbata oraz palenie papierosów.

 

W kuchni powinno natomiast pojawić– wszystko w jak najjaśniejszych kolorach: pieczywo, mleko,ser itp. Dzięki stosowaniu się do tych zaleceń nasze zęby na dłużej pozostaną piękne i nieskazitelnie białe.

Pogotowie stomatologiczne Wrocław

STOMATOLOGICZNE Pogotowie

Tomograf stomatologiczny Wrocław

Tomograf stomatologiczny